Start arrow Start

Logowanie - BRinfo


Start
Księgowość
Biuro rachunkoweProwadzenie księgowości przez naszą Kancelarię oznacza minimalny wkład pracy klienta przy maksymalnej satysfakcji.
Czytaj całość…
 
Doradztwo Podatkowe
doradca podatkowyFachowa pomoc podatkowa jest coraz bardziej doceniana przez przedsiębiorców, ale również osoby fizyczne mające problemy z fiskusem lub też podatkami.
Czytaj całość…
 
Kadry i płace
prawo pracyKompleksowe prowadzenie kadr i płac, regulaminy wynagrodzenia i pracy, rozliczenia z ZUS, systemy czasu pracy, nadgodziny, czas pracy kierowców...
Czytaj całość…
 
Obsługa prawna
kancelaria podatkowaW naszej siedzibie przyjmują radcowie prawni i adwokaci, którzy posiadają specjalne oferty dla naszych klientów.
Czytaj całość…
 
Zeznania roczne
pit citW związku z końcem roku 2011 zapraszamy Państwa do naszej Kancelarii w celu dokonania rozliczenia dochodów osiągniętych w ubiegłym roku. W tym roku ceny wypełnienia zeznań rocznych zaczynają się już od 30 zł
Czytaj całość…
 
Fundusze i dotacje
dotacje unijneNa lata 2007-2013 Polsce przyznano około 90 miliardów euro dotacji z Unii Europejskiej. Każdy przedsiębiorca może ubiegać się o dotację w odpowiednim konkursie lub urzędzie.
Czytaj całość…
 
Pośrednictwo finansowe
kredyty leasingiKredyty, leasingi, inwestycje finansowe. Najlepsi doradcy finansowi pomogą Państwu dokonać odpowiedniej oferty i dopełnić wszelkich formalności bez żadnych opłat i prowizji.
 
Czas pracy kierowców
biuro rachunkoweSkanowanie tarczek tacho, odczyt z kart tacho oraz wydruk ewidencji czasu pracy z przeliczeniem przysługujących nadgodzin i dodatków.
Czytaj całość…
 
Designed by syahzul